Kim jesteśmy

Przeczytaj więcej o Centrum Radosnej Edukacji "Piąteczka"

Jesteśmy ludźmi z pasją, pomysłami i możliwościami, którymi chcemy podzielić się ze społecznością naszej gminy. Żłobek „Piąteczka” to przyjazne i twórcze miejsce stworzone dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Misją naszego działania jest współwychowywanie dzieci szczęśliwych i pewnych siebie. Cenimy sobie dobrą współpracę z rodzicami, dla których pragniemy być dobrymi partnerami w kształtowaniu ich dzieci.

Tworzymy miejsce, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, jest akceptowane, kochane i otoczone całodniową opieką w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dzieciństwo to piękny, niepowtarzalny okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Jesteśmy właśnie po to, by stworzyć idealne warunki dla rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do 3 lat. Naszym priorytetem jest zapewnienie maluszkom bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju dlatego przygotowujemy dla nich komfortowe warunki do zabawy i wypoczynku. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra, poprzez codzienne zajęcia zapewni każdemu maluszkowi wszechstronny rozwój i możliwość stawania się badaczem, odkrywcą i twórcą.

W „Piąteczce” zawsze najważniejsze są dzieci, ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. To miejsce, w którym dzieci w pełni mogą przeżywać swoje radosne dzieciństwo i gdzie codziennie będą odkrywać swój nieskończony potencjał. Każdego dnia z największą starannością dbamy o naszych milusińskich, a nagrodą jest ich radość oraz uśmiech na twarzach rodziców. Dla stęsknionych rodziców dostępny jest monitoring żłobka w czasie rzeczywistym.

Gwarantujemy również:

  • ciepłą, domową atmosferę w przytulnych, ciekawie urządzonych salach
  • opiekę życzliwego i wykwalifikowanego personelu

 

 

Godziny otwarcia żłobka:

Żłobek „Piąteczka” czynny jest od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 6:30 do 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Obiekt

Żłobek „Piąteczka” mieści się na parterze budynku (bloku mieszkalnego) o powierzchni ponad 300m2. Do dyspozycji dzieci przygotowujemy 2 przestronne sale, oddzielną sypialnię, szatnię z miejscem na wózki oraz przestronną łazienkę. Tuż za blokiem, w zacisznym miejscu organizujemy ogródek zabaw. Posiadamy również system monitoringu.

Poznaj nas lepiej - idź na skróty